En çok hangi saatlerde dinliyorsunuz?
 07:00 - 12:00 arası
 13:00 - 17:00 arası
 17:00 - 21:00 arası
 21:00 - 07:00 arası
 Herzaman
REKLAM KOŞULLARI
Yayın saatleri içinde ilan, reklam ve sponsorluklara da yer veren Filiz Fm her zaman  kaliteye önem veren güvenilir firmalarla işbirliğini sürdürerek tanıtımlarını özenle sağlamıştır. 

Diğer sayfalarda yer alan yayın akış planı, program yapımcıları ve kimlikleri ile reklam kuşaklarımız sizin tanıtımlarınızı da sağlayabileceğimiz şekilde hazırlanmıştır. Birlikte çalışmak yeniliklere ve güzelliklere beraber adım atmak dileği ile...

08.00 de başlayan reklam kuşaklarımız her saat başı olmak üzere 22.00’ye kadar toplam 15 tanedir. Bir reklam, cıngıl reklam ve sponsor gibi  reklam tanıtımlarımız da reklam koşulları ve yayın akışı içinde yer almaktadır.Filiz Fm’in kardeş kuruluşları olan bazı yayın organları aracılığı ile de tanıtımlarınızın güçlenmesinde yardımcı olur. Bu sitede yer alacak tüm reklam ve tanıtım uygulamalarınızın sorumluluğunu da  memnuniyetle alıyoruz.

Filiz Fm’de yer alan programları sizlerle yapacağımız değerli  işbirliği ile sunarak kalite ve eğlence ye imza atmanıza da aracı oluyoruz.Filiz Fm’de 6 aylık  ve 1 yıllık reklam sözleşmelerinde özel fiyat uygulanır.
 
 
Copyright © 2008 Filiz Fm